קליניקת טיפולים מרפאת כאב סו ג'וק רפלקסולוגיה טיפול בבעיות אורטופדיה פתרון טבעי ל- adhd למטפל ברפואה משלימה הרצאות בריאות בראשל"צ עיסוי רפואי עיסוי ספורטאים אירידיולוגיה (אבחון) חנות האתר הזדמנות עסקית (מצגת) הפורמולות הסיניות טיפול ל- אוסטיאופורוזיס ניקוי מעיים, ניקוי רעלים הורדת משקל / הרזיה טיפול במחלת טרשת עורקים תפקודי כליות | טיפול חגורות אורטופדיה לכאבי גב מטפל הרפואה משלימה? כנס! כולסטרול וסטטינים אפילפסיה | טיפול טבעי היגיינת הפה הורדת נפיחות מתחת לעיניים מוצרים טבעיים - דוטרה מפת האתר
Bookmark and Share

לקבלת הדו"ח במתנה:

"כיצד ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין"
דוא"ל *
שם
טלפון נייד
אני מאשר את תנאי ההרשמה 
אנחנו מתחייבים לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה

qrcode
Menu

נייטסיינס


נייטסיינס הינו קרם לחות ייחודי לשעות הלילה, העשיר בחומרי הזנה ולחות חיוניים ומכיל נגזרת עדינה של ויטמין A. נייטסיינס מכיל נוגדי חימצון, תמצית פטריות סינית נדירה וחומרים המשפרים את פעילות המערכת החיסונית ותורמים לבריאותו של העור.

נייטסיינס מזין את העור והינו קרם לחות ייחודי לשעות הלילה, מגן מפני הזדקנות העור עקב סוגי אורח החיים שלנו: חוסר שתיה מספקת של מים, חשיפה תכופה לאור השמש, היעדר פעילות גופנית עישון וכו'. נייטסיינס משפר את פעילות המערכת החיסונית ולחות הקרם מעניקה לעור מראה צעיר ומוצק יותר.

מחיר: 239 ש''ח.
     
נייטסיינס (NightScience) -  נייטסיינס הינו קרם לחות ייחודי לשעות הלילה, העשיר בחומרי הזנה ולחות חיוניים ומכיל נגזרת עדינה של ויטמין A. נייטסיינס מכיל נוגדי חימצון, תמצית פטריות סינית נדירה וחומרים המשפרים את פעילות המערכת החיסונית ותורמים לבריאותו של העור. נייטסיינס מזין את העור והינו קרם לחות ייחודי לשעות הלילה, מגן מפני הזדקנות העור עקב סוגי אורח החיים שלנו: חוסר שתיה מספקת של מים, חשיפה תכופה לאור השמש, היעדר פעילות גופנית עישון וכו'. נייטסיינס משפר את פעילות המערכת החיסונית ולחות הקרם מעניקה לעור מראה צעיר ומוצק יותר.
 

נייטסיינס
NightScience

חידוש העור בלילה
סוגים רבים של אורח חיים עלולים להזיק לעור ולפגוע בזוהר הטבעי שלו, ובכלל זה שתייה בלתי מספקת של מים, חשיפה תכופה לאור השמש, היעדר פעילות גופנית ועישון. נייטסיינס הינו קרם לחות ייחודי לשעות הלילה, העשיר בחומרי הזנה ולחות חיוניים, ומכיל נגזרת עדינה של ויטמין A במאבק נגד הזדקנות העור. נייטסיינס מכיל נוגדי חימצון, תמצית פטריות סינית נדירה וחומרים המשפרים את פעילות המערכת החיסונית ותורמים לבריאותו של העור. השימוש בקרם נייטסיינס לפני השינה יאפשר לעורך לספוג את הלחות החיונית לו ולהעניק לו מראה צעיר ומוצק יותר.

הוראות שימוש

מרח את נייטסיינס בשעות הערב, כחלק מהתוכנית הכוללת של ניו ווייס לטיפוח העור. החדר את הקרם תוך עיסוי אל מתחת לפני העור. נייטסיינס מיועד לשימוש לעור הפנים, סביב העיניים, הצואר וגב כף היד.

תכולה:60 ml
קוד מוצר:1978

הזמן עכשיו

כל הזכויות שמורות לפוקוס-רפואה משלימה © 2018 - 2004
RSS הוסף למועדפים שלח לחבר הפוך לדף הבית הדפס