טיפול בכאב סו ג'וק שמנים אתריים לרפלקסולוגים רפלקסולוגיה טיפול בבעיות אורטופדיה פתרון טבעי ל- adhd ארומתרפיה - קורס ארומתרפיה בשיטת מ.ס.ת. למטפל ברפואה משלימה הרצאות בריאות בראשל"צ עיסוי רפואי עיסוי ספורטאים אירידיולוגיה (אבחון) חנות האתר הזדמנות עסקית (מצגת) הפורמולות הסיניות טיפול ל- אוסטיאופורוזיס ניקוי מעיים, ניקוי רעלים הורדת משקל / הרזיה טיפול במחלת טרשת עורקים תפקודי כליות | טיפול חגורות אורטופדיה לכאבי גב מטפל ברפואה משלימה? כנס! כולסטרול וסטטינים אפילפסיה | טיפול טבעי היגיינת הפה אנטי-אייג'ינג לטיפוח העור הורדת נפיחות מתחת לעיניים שמנים אתריים - דוטרה | חנות מוצרים טבעיים - דוטרה מפת האתר
Bookmark and Share

לקבלת הדו"ח במתנה:

"כיצד ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין"
דוא"ל *
שם
טלפון נייד
אני מאשר את תנאי ההרשמה 
אנחנו מתחייבים לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה

qrcode
Menu

במה שונה עיסוי כללי מעיסוי לספורטאים?

 
למעשה "התפיסות" (צורות עיסוי) בעיסוי כללי ובעיסוי לספורטאים הן זהות, אולם יש הבדל בין טיפול באדם לא ספורטאי או אדם חולה לבין טיפול בספורטאי – בריא או חולה.

אצל ספורטאים ישנן התקשויות והתכווצויות שרירים הנובעות מהמאמץ הגופני המושקע בפעילות ספורטיבית, ולכן בטיפול בספורטאים צריכים להשתמש ב"תפיסות" עמוקות יותר וחזקות יותר בכדי להגיע לאפקט הרצוי מהטיפול האורטופדי/המסאג' (מה גם ששרירי הספורטאים גדולים יותר הן בנפח והן במסה משרירי אדם שאינו ספורטאי).

חובה להכיר היטב את מערכת התנועה (שלד שרירים גידים מפרקים ורצועות) על מנת לדעת למקד את הטיפול בספורטאי בדרך הנכונה ולרוב במסאג'/טיפול אורטופדי לספורטאי הוא חלקי באזור הבעיה המדוברת (מקום, כאב, תפיסות וכו').

לעיתים הספורטאי מתלונן על מתח משריר מסוים לעיתים מגיע הספורטאי לטיפול לאחר חבלה תוך כדי פעילות ספורטיבית וצריך לזרז אצלו את תהליך ההחלמה בדרך הטובה והמהירה ביותר, על מנת שיוכל לחזור לכושר ולתחרויות.

ישנו מסאג' כללי לספורטאי לפני או אחרי אימון שמטרתו לשמר את מצבו הגופני ולהגדיל את כושרו ולפזר את גורמי העייפות אחרי האימונים. אם מטרת המסאג' לרענון בלבד, הוא מתבצע בדרך כלל לפני האימונים. מסאג' כזה בד"כ קצר ולא יותר מ-15-20 דקות, והתפיסות מהירות ועמוקות.

אם המסאג' מתבצע לאחר האימונים, המטרה לפזר את גורמי העייפות מהשרירים והערך של המסאג' הוא גדול.

מסאג' רפואי – מטרתו לשקם אנשים עם בעיות רפואיות כמו במערכת התנועה (בעיות אורטופדיות) ואחרות. תוך כדי טיפול משתפרת זרימת הדם והלימפה (נוזל הלימפה מכיל כדוריות דם לבנות הקשורות למערכת החיסון המתמודדות עם מחלות ודלקות שונות במערכת גוף האדם).

כמו כן מגיעים לאזורים הפגועים חלבונים וגורמי ריפוי נוספים המזרזים את הריפוי ומשקמים רקמות פגועות ובכך החולה מתמודד עם מחלות בצורה מהירה טובה וקלה יותר.

משך המסאג' הרפואי הוא כ-20-30 דקות במקום "המדובר" וניתן לשלב אותו בתוך מערך המסאג' הכללי.

בטיפול אורטופדי (בבעיות במערכת התנועה) נוכל לשימוש בקומפרסים קרים או חמים לפי המצב, עד להשגת הריפוי. שלב השיקום נעשה לאחר מכן (כולל חיזוק).

כל הזכויות שמורות לפוקוס-רפואה משלימה © 2023 - 2004
RSS הוסף למועדפים שלח לחבר הפוך לדף הבית הדפס