טיפול בכאב סו ג'וק שמנים אתריים לרפלקסולוגים רפלקסולוגיה טיפול בבעיות אורטופדיה פתרון טבעי ל- adhd ארומתרפיה - קורס ארומתרפיה בשיטת מ.ס.ת. למטפל ברפואה משלימה הרצאות בריאות בראשל"צ עיסוי רפואי עיסוי ספורטאים אירידיולוגיה (אבחון) חנות האתר הזדמנות עסקית (מצגת) הפורמולות הסיניות טיפול ל- אוסטיאופורוזיס ניקוי מעיים, ניקוי רעלים הורדת משקל / הרזיה טיפול במחלת טרשת עורקים תפקודי כליות | טיפול חגורות אורטופדיה לכאבי גב מטפל ברפואה משלימה? כנס! כולסטרול וסטטינים אפילפסיה | טיפול טבעי היגיינת הפה אנטי-אייג'ינג לטיפוח העור הורדת נפיחות מתחת לעיניים שמנים אתריים - דוטרה | חנות מוצרים טבעיים - דוטרה מפת האתר
Bookmark and Share

לקבלת הדו"ח במתנה:

"כיצד ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין"
דוא"ל *
שם
טלפון נייד
אני מאשר את תנאי ההרשמה 
אנחנו מתחייבים לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה

qrcode
Menu

האם טיפול רפלקסולוגי/עיסוי/שיאצו לא מקצועי עלול להזיק?

 
 יש מספר הגבלות והתניות בסוגי טיפול ברפואה משלימה, כמו גם ברפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו וכו'. המטופל עלול לפתח התוויות נגד שיגרמו כמובן להחמרה במצבו ועל כן המטפל חייב להיות מקצועי ומיומן. אם המטפל אכן מוסמך לטפל בתחום מסוים,  הוא אמור לדעת אם ישנן התוויות נגד בטיפול כזה או אחר למחלה/בעיה כזו או אחרת במצבים כאלה ואחרים. לדוגמה קונטרה אינדיקציה של עיסוי היא פצעים וחתכים שברים וסדקים גידולים ממאירים ומחלות.

עלולות להיות התוויות נגד בטיפולי מגע במצבים שונים של מטופל ותיתכנה התוויות נגד בין תרופה לצמחי מרפא או בין מצב מטופל לשימוש בצמחי מרפא -  כל עניין לגופו.

מטפל שעבר הכשרה מתאימה יודע מה מותר לעשות במצבים כאלה ואחרים ומה אסור.

כל הזכויות שמורות לפוקוס-רפואה משלימה © 2023 - 2004
RSS הוסף למועדפים שלח לחבר הפוך לדף הבית הדפס