טיפול בכאב סו ג'וק שמנים אתריים לרפלקסולוגים רפלקסולוגיה טיפול בבעיות אורטופדיה פתרון טבעי ל- adhd ארומתרפיה - קורס ארומתרפיה בשיטת מ.ס.ת. למטפל ברפואה משלימה הרצאות בריאות בראשל"צ עיסוי רפואי עיסוי ספורטאים אירידיולוגיה (אבחון) חנות האתר הזדמנות עסקית (מצגת) הפורמולות הסיניות טיפול ל- אוסטיאופורוזיס ניקוי מעיים, ניקוי רעלים הורדת משקל / הרזיה טיפול במחלת טרשת עורקים תפקודי כליות | טיפול חגורות אורטופדיה לכאבי גב מטפל ברפואה משלימה? כנס! כולסטרול וסטטינים אפילפסיה | טיפול טבעי היגיינת הפה אנטי-אייג'ינג לטיפוח העור הורדת נפיחות מתחת לעיניים שמנים אתריים - דוטרה | חנות מוצרים טבעיים - דוטרה מפת האתר
Bookmark and Share

לקבלת הדו"ח במתנה:

"כיצד ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין"
דוא"ל *
שם
טלפון נייד
אני מאשר את תנאי ההרשמה 
אנחנו מתחייבים לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה

qrcode
Menu

עיסוי כללי

     
 

עיסויים -העקרון הוא לעבוד על הגברת זרימת הדם מכל אברי הגוף לכיוון הלב ומשם יפזר הלב את כמות הדם הדרושה לכל הרקמות בגוף, העיסוי מתבצע תמיד לכיוון איזור הלימפה הקרוב. מאוד חשוב להרגיש את המטופל והמטופל צריך להרגיש את המגע. לעיסויהשפעות רבות, בתחומים: הפיזי, הנפשי והאינטלקטואלי.

העיסוי מרגיע ומרענן את מערכת העצבים, מקל על מתחים נפשיים מגביר את יכולת הריכוז ויכולת החשיבה.במצבי דחק נפשי הטיפול בעיסוי יכול לסייע למטופל להגיע להרפייה, שלווה ורוגע ולאפשר למטופל לשפר תפקודים פונקציונלים בגופו וכן תיפקודים מנטליים ובכך לשפר את איכות החיים שלו. העיסוי משחרר התכווצויות שרירים, כאבומוריד את הטונוס בשריר בעקבות מאמץ, עבודה קשה או מצבי לחץ. משפר את זרימת הדם והסירקולציה על ידי הנעה פסיבית של זרימת הדם והלימפה הטיפול מסייע בהבאת חומרי בניין (מזון) להגיע לרקמות הגוף באמצעות זרם הדם ופנוי חומרי פסולת ורעלים דרך מערכת הלימפה. משפר את תפקוד מערכת הנשימה, מסייע בבעיות קרירות מינית ואימפוטנציה (במקרה ונשללה בעיה רפואית), מפזר הצטברות נוזלים ברקמות, ובאמצעות עיסוי בטן ניתן לסייע לפעילות מעיים תקינה כך שבסופו של דבר, תוך סיוע לפעילות המטבולית אנו משפיעים למעסה על כל מערכות הגוף.
העיסוי לסוגיו נעשה עם שמן ושילוב של עיסוי עם השמן הארומטי הנכון יכול להעמיק ולשפר את השפעותיו של הטיפול.

באופן כללי,ניתן להסיק מכאן שגם אנשים בריאים יכולים להפיק תועלת מהטיפול בעיסוי כטיפול מונע .רמת מתח גבוהה לא בהכרח באה לידי ביטוי בכאב, אולם רמת מתח גבוהה לאורך זמן יוצרת שינויים בריקמה הגורמת בסופו של דבר לנזק ומכאן לפתולוגיה. (כמו כן העיסוי נועד לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות ולספורטאים).

עיסוי רפואי
עיסוי ספורטאים

הזמנת תור

כל הזכויות שמורות לפוקוס-רפואה משלימה © 2023 - 2004
RSS הוסף למועדפים שלח לחבר הפוך לדף הבית הדפס